Co słychaćCo słychać

  • News
  • Wydarzenie

Poznań, Lublin, nadciągamy, czyli Trzech Kumpli w podróży!

9.11.2017

Poznań i Lublin

Data wydarzenia: 16.11.2017

Halo, halo, czy ktoś jedzie na festiwal piw do Poznania lub Lublina? 16-18 listopada lejemy nasze piwa na Poznańskich Targach Piwnych (uwaga poleją się ostatnie beczki Ragnara!) i z nadzieją czekamy na jakiś nowy medal.

Pan IPAni – jedna z „Best IPAs” według The Independent!

9.11.2017

Londyn

Data wydarzenia: 1.10.2017

Mamy dla Was coś czym chcielibyśmy się pochwalić. Od niedawna nasze piwa dostępne są także w UK. Mieliśmy także przyjemność być w Londynie na kranoprzejęciu z polskim kraftem w The Rake, jednym z naszych ulubionych pubów przy Borough Market.

Trzech Kumpli i 7. Warszawski Festiwal Piwa

9.11.2017

Warszawa

Data wydarzenia: 22.09.2017

Z 7 Warszawskiego Festiwalu Piwa wróciliśmy bez strat w sprzęcie i w ludziach. Przed wyjazdem obiecywaliśmy małą niespodziankę no i dotrzymaliśmy słowa.

Przygotowaliśmy dla Was Pan IPAni cyrkulowane w cudownym urządzeniu w sposób ciągły przez skórki cytrusów. Nie żeby to piwo potrzebowało czegoś dodatkowego, ale jak już mamy to cudowne urządzonko, to czemu nie? Wszak to piwna fiesta!
A Wy jak zwykle nie zawiedliście. Wypiliście masę piwa, przyszliście pogadać, wymienić się uwagami na temat piwa, to zawsze cieszy nas najbardziej. Dzięki za wszystkie spotkania i rozmowy. WFP to nieustająco najwyższa jakość na „rynku” festiwali piwnych! Już nie możemy doczekać się następnego. Do zobaczenia!

ZwińCzytaj dalej