Co słychaćCo słychać

  • News
  • Wydarzenie

Podsumowanie 2018 roku! Działo się!

5.03.2019

Data wydarzenia: 28.02.2019

Uff, co to był za rok! W końcu wszystko zliczyliśmy, przeanalizowaliśmy i nareszcie możemy Wam zaprezentować. Tak, wiemy, trwało to trochę, no ale rok 2019 leniwie się nie zaczął..

Piąty rok naszej działalności to pierwszy, w którym warzyliśmy tylko w jednym browarze. Hura!
Browar Zapanbrat stał się na dobre naszym drugim domem dając nam wolumen, którego potrzebujemy, super jakość i – co powinniśmy wymienić w pierwszej kolejności – wyśmienitą atmosferę pracy i prawdziwe zaangażowanie w nasze piwa. Piona chłopaki! Ogromne dzięki!

American Beauty z brązowym medalem w Ratebeer Best 2018!

5.03.2019

Data wydarzenia: 31.01.2019

Dla tych, którzy o Ratebeer nie słyszeli słówko wyjaśnienia – to portal,

na którym użytkownicy wystawiają oceny piwom. Portal jest oczywiście globalny, więc im więcej ekspozycji danego piwa na rynki zagraniczne, tym ocena bardziej miarodajna.

Dokładnie to samo wyróżnienie dostaliśmy podczas Ratebeer Best 2016. Po roku przerwy użytkownicy serwisu ponownie docenili jasne, proste, czyściutkie, niepretensjonalnie chmielone i superpijalne American Blonde Ale.

Cieszymy się tym bardziej, bo w ubiegłym roku sporo tego piwa posłaliśmy do Wielkiej Brytanii (zwłaszcza do Beer52),do Hiszpanii oraz do Włoch, więc oceny napływały z różnych „stref kulturowych”. Dodatkowo, American Beauty to jedyne jasne, lekkie piwo z Polski docenione w tegorocznym, zestawieniu Ratebeer Best.

Dzięki wielkie za dobre oceny American Beauty. Najwyraźniej lubicie je tak mocno jak my sami!

ZwińCzytaj dalej